ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Mekanik

CNR Motors olarak deneyimli ve işinde uzman çalışanlar tarafından aracınıza, uygun yedek parça kullanımı ile aracınız %100 test edilerek sizlere teslim edilmektedir.

Kaporta

CNR Motors, bünyesinde bulunan deneyimli çalışanlar ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. BMW, Mini Cooper, Land Rover ve Porsche markalı araçların gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.

Elektrik/Elektronik

CNR Motors bünyesinde aküden alternatöre, far sisteminden lambda sensörüne, marş motorundan elektronik olarak yönetilen püskürtme sistemlerine kadar tüm elektronik sistemler için hizmet alabilirsiniz. Aracınızda oluşabilecek arızaların kesin olarak belirlenebilmesi için ileri teknoloji AUTOLOGIC Test Cihazları kullanılmaktadır.

Ekspertiz

2. El araç alımında araç her ne kadar kusursuz gözükse de alındıktan sonra teknik sorunlar çıkabilmesi olağandır. İşinizi riske atmak yerine aracınızın tespiti yapıldıktan sonra hazırladığımız raporla gönül rahatlığıyla aracınıza değer biçebilir veya araç alabilirsiniz.

Boya

CNR Motors olarak araç üzerinde meydana gelen her türlü boya hasarlarını herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA sistemi ile giderebilmekteyiz.

© Copyright 2019 CNR Motors Created By Soner Aygün